Sipariş ve Destek 0505 472 42 97

Blog Son Yazılar

10-12-2018 tarihinde eklendi.
Mersin dedektör alan tarama  cihazları siz müşterilerimize arazide büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Çıktığınız arazide eğer ki işaret bilginiz yok ise yada işaret tahrip edilmiş ise o zaman alan tarama cihazlarına başvurmanız gerekir.
29-09-2018 tarihinde eklendi.
Antalya dedektör bayi yakında açılıyor, Akdeniz bölgesi dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme, ikinci el dedektör ve kiralık dedektör hizmetlerimiz şuanda Akdeniz bölge bayi üzerinden devam etmektedir,dileyen müşterilerimiz Akdeniz dedektör bayimizden ücretsiz eğitim ve nakit alımda indirim imkanı ile dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme satın alabilirler.
16-09-2018 tarihinde eklendi.
Adana dedektör bayimizin çalışmaları son sürat devam etmektedir, bölgedeki insanlar dedektör, alan tarama, yeraltı görüntüleme, kiralık dedektör ve ikinci el dedektör talep ettiklerinde şuanda adana iline en yakın bayimiz Akdeniz bayi yardımcı olmaktadır fakat kısa süre içerisinde Adana dedektör bayi açılışını gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
13-09-2018 tarihinde eklendi.
Mersin dedektör olarak Akdeniz bölgesinde Antalya, Karaman, Konya, Niğde, Adana, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Burdur, Isparta Bölgelerinde dedektör, alan tarama, yer altı görüntüleme isteyen insanların ihtiyaçlarını en uygun fiyatlara en iyi modeller ile karşılamaktayız.

Piri Reis Mah. Silifke Cad. No:202/B 1.Okay Apt. Yenişehir Mersin

0505 472 42 97
info@mersindedektor.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.